TA310PA200RJ
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA310PA200RJ
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 200 OHM 10W 5% RADIAL
Foi de date: TA310PA200RJ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TA310PA200RJ
Număr parc TA310PA200RJ Producător Ohmite
Descriere RES 200 OHM 10W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3324 pcs Fișa cu date TA310PA200RJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 200 Ohms
Putere (Wați) 10W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA310PA200RJ
OHTA310PA200RJ-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 200 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film