TA305PA100RJ
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA305PA100RJ
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 100 OHM 5W 5% RADIAL
Foi de date: TA305PA100RJ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TA305PA100RJ
Număr parc TA305PA100RJ Producător Ohmite
Descriere RES 100 OHM 5W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5387 pcs Fișa cu date TA305PA100RJ.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 100 Ohms
Putere (Wați) 5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA305PA100RJ
OHTA305PA100RJ-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 1.020" (25.91mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 100 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TA305PA10K0JE
TA305PA10K0JE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 10K OHM 5W 5% RADIAL
In stoc: 48095 pcs
Descarca: TA305PA10K0JE.pdf
RFQ
TA305PA100RJE
TA305PA100RJE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 100 OHM 5W 5% RADIAL