TA303PA75R0J
Prezentarea produsului
Număr parc: TA303PA75R0J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 75 OHM 3W 5% RADIAL
Foi de date: TA303PA75R0J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile TA303PA75R0J
Număr parc TA303PA75R0J Producător Ohmite
Descriere RES 75 OHM 3W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4165 pcs Fișa cu date TA303PA75R0J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 75 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA303PA75R0J
OHTA303PA75R0J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.620" (15.75mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 75 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film