TA303PA2K50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA303PA2K50JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 2.5K OHM 3W 5% RADIAL
Foi de date: TA303PA2K50JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA303PA2K50JE
Număr parc TA303PA2K50JE Producător Ohmite
Descriere RES 2.5K OHM 3W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 42519 pcs Fișa cu date TA303PA2K50JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 2.5 kOhms
Putere (Wați) 3W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA303PA2K50JE
OHTA303PA2K50JE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.620" (15.75mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 2.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film