TA025PW680RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA025PW680RJE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 680 OHM 25W 5% RADIAL
Foi de date: TA025PW680RJE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA025PW680RJE
Număr parc TA025PW680RJE Producător Ohmite
Descriere RES 680 OHM 25W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12687 pcs Fișa cu date TA025PW680RJE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 680 Ohms
Putere (Wați) 25W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA025PW680RJE
OHTA025PW680RJE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 1.189" (30.21mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 680 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film