TA025PW3R00JE
OhmiteOhmite
TA025PW3R00JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA025PW3R00JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 3 OHM 25W 5% RADIAL
Foi de date: TA025PW3R00JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA025PW3R00JE
Număr parc TA025PW3R00JE Producător Ohmite
Descriere RES 3 OHM 25W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8714 pcs Fișa cu date TA025PW3R00JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 3 Ohms
Putere (Wați) 25W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 4 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.189" (30.21mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 3 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film Compoziţie Thick Film