TA025PW1K00JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TA025PW1K00JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 1K OHM 25W 5% RADIAL
Foi de date: TA025PW1K00JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TA025PW1K00JE
Număr parc TA025PW1K00JE Producător Ohmite
Descriere RES 1K OHM 25W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10523 pcs Fișa cu date TA025PW1K00JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Powerchip® Dimensiune / Dimensiune 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm)
Serie Power Chip® TA Rezistenţă 1 kOhms
Putere (Wați) 25W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHTA025PW1K00JE
OHTA025PW1K00JE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 1.189" (30.21mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1 kOhms ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TA025PW1K00J
TA025PW1K00J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 1K OHM 25W 5% RADIAL