SMUA105PET
OhmiteOhmite
SMUA105PET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMUA105PET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP
Foi de date: SMUA105PET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMUA105PET
Număr parc SMUA105PET Producător Ohmite
Descriere TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 109411 pcs Fișa cu date SMUA105PET.pdf
Toleranţă ±20% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.134" L x 0.126" W x 0.079" H (3.40mm x 3.20mm x 2.00mm)
Serie SMU Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 1 MOhms Putere (Wați) 0.125W, 1/8W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume SMUA105PETTR
Numărul de viraje 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 1 MOhms 0.125W, 1/8W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment