SM204035005JE
OhmiteOhmite
SM204035005JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM204035005JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 50M OHM 2W 5% RADIAL
Foi de date: SM204035005JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM204035005JE
Număr parc SM204035005JE Producător Ohmite
Descriere RES 50M OHM 2W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 14647 pcs Fișa cu date SM204035005JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.080" L x 0.100" W (27.43mm x 2.54mm)
Serie Slim-Mox Rezistenţă 50 MOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume SM204035005JE-ND
SM204JE-50M
Temperatura de Operare -55°C ~ 110°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.590" (14.99mm) Caracteristici Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 50 MOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film