SM102032504JE
OhmiteOhmite
SM102032504JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM102032504JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 2.5M OHM 1W 5% RADIAL
Foi de date: SM102032504JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM102032504JE
Număr parc SM102032504JE Producător Ohmite
Descriere RES 2.5M OHM 1W 5% RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28642 pcs Fișa cu date SM102032504JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Serie Slim-Mox Rezistenţă 2.5 MOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume OHSM102032504JE
OHSM102032504JE-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 110°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.340" (8.64mm) Caracteristici Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 2.5 MOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film