RW3R5EAR500JE
OhmiteOhmite
RW3R5EAR500JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW3R5EAR500JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD
Foi de date: RW3R5EAR500JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW3R5EAR500JE
Număr parc RW3R5EAR500JE Producător Ohmite
Descriere RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24509 pcs Fișa cu date RW3R5EAR500JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Recessed Dimensiune / Dimensiune 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Serie RW Rezistenţă 500 mOhms
Putere (Wați) 3.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz 8127 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.278" (7.06mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 500 mOhms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RW3R5EAR100JET
RW3R5EAR100JET
Producători: Ohmite
Descriere: RES 0.1 OHM 5% 3.5W J LEAD
In stoc: 58418 pcs
Descarca: RW3R5EAR100JET.pdf
RFQ
RW3R5EAR500JET
RW3R5EAR500JET
Producători: Ohmite
Descriere: RES 0.5 OHM 5% 3.5W J LEAD