RW3R0DB10R0JET
OhmiteOhmite
RW3R0DB10R0JET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW3R0DB10R0JET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 10 OHM 5% 3W J LEAD
Foi de date: RW3R0DB10R0JET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW3R0DB10R0JET
Număr parc RW3R0DB10R0JET Producător Ohmite
Descriere RES SMD 10 OHM 5% 3W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 49370 pcs Fișa cu date RW3R0DB10R0JET.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±20ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Recessed Dimensiune / Dimensiune 0.625" L x 0.273" W (15.88mm x 6.93mm)
Serie RW Rezistenţă 10 Ohms
Putere (Wați) 3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6327 J-Lead Alte nume RW3R0DB10R0JETR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.231" (5.87mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 10 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Current Sense Wirewound