RW2S0CBR240J
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW2S0CBR240J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.24 OHM 5% 2W J LEAD
Foi de date: RW2S0CBR240J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RW2S0CBR240J
Număr parc RW2S0CBR240J Producător Ohmite
Descriere RES 0.24 OHM 5% 2W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5859 pcs Fișa cu date RW2S0CBR240J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serie RW Rezistenţă 240 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Bulk
Pachet / Caz 4122 J-Lead Alte nume OHRW2S0CBR240J
OHRW2S0CBR240J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.227" (5.77mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 240 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound
Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RW2S0CBR240JET
RW2S0CBR240JET
Producători: Ohmite
Descriere: RES 0.24 OHM 5% 2W J LEAD