RW2S0CBR030JT
OhmiteOhmite
RW2S0CBR030JT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW2S0CBR030JT
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.03 OHM 5% 2W J LEAD
Foi de date: RW2S0CBR030JT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW2S0CBR030JT
Număr parc RW2S0CBR030JT Producător Ohmite
Descriere RES 0.03 OHM 5% 2W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 39885 pcs Fișa cu date RW2S0CBR030JT.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Serie RW Rezistenţă 30 mOhms
Putere (Wați) 2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4122 J-Lead Alte nume RW2S0CBR030JTR
RW2S0CBR030JTTR
RW2S0CBR030JTTR-ND
RW2S0J.030TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.227" (5.77mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 30 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound