RW2R0DAR470JE
OhmiteOhmite
RW2R0DAR470JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW2R0DAR470JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 0.47 OHM 5% 2W J LEAD
Foi de date: RW2R0DAR470JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW2R0DAR470JE
Număr parc RW2R0DAR470JE Producător Ohmite
Descriere RES SMD 0.47 OHM 5% 2W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40275 pcs Fișa cu date RW2R0DAR470JE.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 2W
Tensiune - Defalcare SMD J-Lead, Recessed Grosime (Max) ±90ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm) Serie RW
Starea RoHS Bulk Polarizare 4524 J-Lead
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului RW2R0DAR470JE Înălțime - așezată (Max) 0.231" (5.87mm)
Caracteristici Current Sense lui FIFO 2
Descriere extinsă 0.47 Ohm ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5%
Descriere RES SMD 0.47 OHM 5% 2W J LEAD Acoperire, Tipul carcasei Wirewound