RW1S5CAR200JT
OhmiteOhmite
RW1S5CAR200JT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW1S5CAR200JT
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.2 OHM 5% 1.5W J LEAD
Foi de date: RW1S5CAR200JT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RW1S5CAR200JT
Număr parc RW1S5CAR200JT Producător Ohmite
Descriere RES 0.2 OHM 5% 1.5W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5133 pcs Fișa cu date RW1S5CAR200JT.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serie RW Rezistenţă 200 mOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3916 J-Lead Alte nume RW1S5CAR200JTR
RW1S5CAR200JTTR
RW1S5CAR200JTTR-ND
RW1S5J.200TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.164" (4.17mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 200 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound