RW1S5CAR030JET
OhmiteOhmite
RW1S5CAR030JET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW1S5CAR030JET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.03 OHM 5% 1.5W J LEAD
Foi de date: RW1S5CAR030JET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW1S5CAR030JET
Număr parc RW1S5CAR030JET Producător Ohmite
Descriere RES 0.03 OHM 5% 1.5W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 63720 pcs Fișa cu date RW1S5CAR030JET.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.394" L x 0.159" W (10.01mm x 4.04mm)
Serie RW Rezistenţă 30 mOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 3916 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.164" (4.17mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 30 mOhms ±5% 1.5W Chip Resistor 3916 J-Lead Current Sense Wirewound Compoziţie Wirewound