RW1S0BAR680JT
OhmiteOhmite
RW1S0BAR680JT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW1S0BAR680JT
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.68 OHM 5% 1W J LEAD
Foi de date: RW1S0BAR680JT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RW1S0BAR680JT
Număr parc RW1S0BAR680JT Producător Ohmite
Descriere RES 0.68 OHM 5% 1W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5789 pcs Fișa cu date RW1S0BAR680JT.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serie RW Rezistenţă 680 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 J-Lead Alte nume RW1S0BAR680JTR
RW1S0BAR680JTTR
RW1S0BAR680JTTR-ND
RW1S0J.680TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.141" (3.58mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 680 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound