RW1S0BAR200JET
OhmiteOhmite
RW1S0BAR200JET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW1S0BAR200JET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.2 OHM 5% 1W J LEAD
Foi de date: RW1S0BAR200JET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW1S0BAR200JET
Număr parc RW1S0BAR200JET Producător Ohmite
Descriere RES 0.2 OHM 5% 1W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 55965 pcs Fișa cu date RW1S0BAR200JET.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±90ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serie RW Rezistenţă 200 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 J-Lead Alte nume RW1S0BAR200JETR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.141" (3.58mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 200 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound
Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RW1S0BAR150J
RW1S0BAR150J
Producători: Ohmite
Descriere: RES 0.15 OHM 5% 1W J LEAD
In stoc: 19207 pcs
Descarca: RW1S0BAR150J.pdf
RFQ
RW1S0BAR200JT
RW1S0BAR200JT
Producători: Ohmite
Descriere: RES 0.2 OHM 5% 1W J LEAD
In stoc: 3931 pcs
Descarca: RW1S0BAR200JT.pdf
RFQ
RW1S0BAR200J
RW1S0BAR200J