RW1S0BAR030JE
OhmiteOhmite
RW1S0BAR030JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW1S0BAR030JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.03 OHM 5% 1W J LEAD
Foi de date: RW1S0BAR030JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RW1S0BAR030JE
Număr parc RW1S0BAR030JE Producător Ohmite
Descriere RES 0.03 OHM 5% 1W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 33959 pcs Fișa cu date RW1S0BAR030JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serie RW Rezistenţă 30 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz 2512 J-Lead Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.141" (3.58mm)
Caracteristici Current Sense Rata de eșec -
descriere detaliata 30 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound Compoziţie Wirewound
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RW1S0BAR027JT
RW1S0BAR027JT
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 0.027 OHM 5% 1W J LEAD
In stoc: 30464 pcs
Descarca: RW1S0BAR027JT.pdf
RFQ
RW1S0BAR033F
RW1S0BAR033F
Producători: Ohmite
Descriere: RES 0.033 OHM 1% 1W J LEAD
In stoc: 5102 pcs
Descarca: RW1S0BAR033F.pdf
RFQ
RW1S0BAR030JET
RW1S0BAR030JET
Descriere: RES 0.03 OHM 5% 1W J LEAD
Descarca: RW1S0BAR030JET.pdf
RW1S0BAR030J
RW1S0BAR030J