RW1S0BAR010FT
OhmiteOhmite
RW1S0BAR010FT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RW1S0BAR010FT
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.01 OHM 1% 1W J LEAD
Foi de date: RW1S0BAR010FT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RW1S0BAR010FT
Număr parc RW1S0BAR010FT Producător Ohmite
Descriere RES 0.01 OHM 1% 1W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3538 pcs Fișa cu date RW1S0BAR010FT.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură -
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Pedestal Dimensiune / Dimensiune 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Serie RW Rezistenţă 10 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 J-Lead Alte nume RW1S0BAR010FTR
RW1S0BAR010FTTR
RW1S0BAR010FTTR-ND
RW1S0F.010TR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.141" (3.58mm) Caracteristici Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 10 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound