RC1R0EA8R20K
OhmiteOhmite
RC1R0EA8R20K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RC1R0EA8R20K
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 8.2 OHM 10% 1W J LEAD
Foi de date: RC1R0EA8R20K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile RC1R0EA8R20K
Număr parc RC1R0EA8R20K Producător Ohmite
Descriere RES SMD 8.2 OHM 10% 1W J LEAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5312 pcs Fișa cu date RC1R0EA8R20K.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură -1300ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD J-Lead, Recessed Dimensiune / Dimensiune 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Serie RC Rezistenţă 8.2 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz 8127 J-Lead Alte nume RC1R0EA8R20KBK
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.278" (7.06mm) Caracteristici Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 8.2 Ohms ±10% 1W Chip Resistor 8127 J-Lead Pulse Withstanding Carbon Composition
Compoziţie Carbon Composition
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
RC1R0EA6R80KT
RC1R0EA6R80KT
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 6.8 OHM 10% 1W J LEAD
In stoc: 6221 pcs
Descarca: RC1R0EA6R80KT.pdf
RFQ
RC1R0EA68R0K
RC1R0EA68R0K
Producători: Ohmite
In stoc: 4151 pcs
Descarca: RC1R0EA68R0K.pdf
RFQ
RC1R0EA8R20KE
RC1R0EA8R20KE
Descriere: RES SMD 8.2 OHM 10% 1W J LEAD