PFE5KR750
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFE5KR750
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W
Foi de date: PFE5KR750.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 541 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 541 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PFE5KR750
Număr parc PFE5KR750 Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 541 pcs Fișa cu date PFE5KR750.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±500ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune - Serie Powr-Rib®PFE
Rezistenţă 750 mOhms Putere (Wați) 1141W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 750 mOhms ±10% 1141W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound