PFE5KR120E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PFE5KR120E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 994W
Foi de date: PFE5KR120E.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 256 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PFE5KR120E
Număr parc PFE5KR120E Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 994W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 256 pcs Fișa cu date PFE5KR120E.pdf
Toleranţă ±10% Coeficientul de temperatură ±300ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune - Serie Powr-Rib®PFE
Rezistenţă 120 mOhms Putere (Wați) 994W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Alte nume OHPFE5KR120E
OHPFE5KR120E-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Caracteristică de montare Brackets Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 120 mOhms ±10% 994W Wirewound Chassis Mount Resistor
Compoziţie Wirewound Acoperire, Tipul carcasei Ceramic
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PFE5KR160
PFE5KR160
Producători: Ohmite
Descriere: RES CHAS MNT 0.16 OHM 10% 973W
In stoc: 6645 pcs
Descarca: PFE5KR160.pdf
RFQ
PFE5KR100
PFE5KR100
Producători: Ohmite
Descriere: RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 1000W
In stoc: 308 pcs
Descarca: PFE5KR100.pdf
RFQ
PFE5KR120
PFE5KR120
Descriere: RES CHAS MNT 0.12 OHM 10% 994W