OY470KE-TR
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OY470KE-TR
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 47 OHM 2W 10% AXIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OY470KE-TR
Număr parc OY470KE-TR Producător Ohmite
Descriere RES 47 OHM 2W 10% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 136178 pcs Fișa cu date
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 2W
Tensiune - Defalcare Axial Grosime (Max) -1000/ -1600ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.276" Dia x 0.748" L (7.00mm x 19.00mm) Serie OY
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare Axial
Alte nume Q9916791 Temperatura de Operare -40°C ~ 220°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului OY470KE-TR
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Moisture Resistant, Pulse Withstanding
lui FIFO 2 Descriere extinsă 47 Ohm ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Ceramic
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10% Descriere RES 47 OHM 2W 10% AXIAL
Acoperire, Tipul carcasei Ceramic Lățime de bandă 47
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OY474KE
OY474KE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 470K OHM 2W 10% AXIAL
In stoc: 36871 pcs
Descarca: OY474KE.pdf
RFQ
OY472KE
OY472KE
Producători: Ohmite
Descriere: RES 4.7K OHM 2W 10% AXIAL
In stoc: 37382 pcs
Descarca: OY472KE.pdf
RFQ
OY471K
OY471K
Descriere: RES 470 OHM 2W 10% AXIAL
Descarca: OY471K.pdf
OY472K
OY472K
Descarca: OY472K.pdf
OY47GK
OY47GK
Descriere: RES 4.7 OHM 2W 10% AXIAL
Descarca: OY47GK.pdf
OY471KE
OY471KE
Descarca: OY471KE.pdf
OY473K
OY473K
Descarca: OY473K.pdf
OY474K
OY474K
Descarca: OY474K.pdf
OY470KE
OY470KE
Descarca: OY470KE.pdf
OY473KE
OY473KE
Descarca: OY473KE.pdf
OY47GKE
OY47GKE
Descarca: OY47GKE.pdf
OY470K
OY470K
Descarca: OY470K.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW