MM3013FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM3013FE-R58
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 301K OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: MM3013FE-R58.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MM3013FE-R58
Număr parc MM3013FE-R58 Producător Ohmite
Descriere RES 301K OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2417166 pcs Fișa cu date MM3013FE-R58.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serie Metal Devil® MM Rezistenţă 301 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume MM3013FER58
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 301 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MM300
MM300
Producători: Klein Tools
Descriere: DIGITAL MULTIMETER, MANUAL-RANGI
In stoc: 3657 pcs
Descarca: MM300.pdf
RFQ
MM35 0R280-DIN
MM35 0R280-DIN
Producători: Ametherm
Descriere: ICL .2 OHM WITH DIN BLOCK
In stoc: 1112 pcs
Descarca: MM35 0R280-DIN.pdf
RFQ
MM302F1K
MM302F1K
Producători: U.S. Sensor
Descriere: THERMISTOR NTC 3KOHM 3419K MELF
Descarca: MM302F1K.pdf
MM35 1R050
MM35 1R050
Producători: Ametherm
Descriere: ICL 1 OHM 25% 50A
Descarca: MM35 1R050.pdf
MM3 DC24
MM3 DC24
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 15A 24V
In stoc: 942 pcs
Descarca: MM3 DC24.pdf
MM30R1FE-R58
MM30R1FE-R58
Producători: Ohmite
Descriere: RES 30.1 OHM 1W 1% AXIAL
Descarca: MM30R1FE-R58.pdf
MM35 0R280
MM35 0R280
Descriere: ICL .2 OHM 25% 80A