MM1211FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MM1211FE-R58
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 1.21K OHM 1W 1% AXIAL
Foi de date: MM1211FE-R58.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MM1211FE-R58
Număr parc MM1211FE-R58 Producător Ohmite
Descriere RES 1.21K OHM 1W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2646559 pcs Fișa cu date MM1211FE-R58.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Serie Metal Devil® MM Rezistenţă 1.21 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume MM1211FER58
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 1.21 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film