MK1403FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MK1403FE-R52
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 140K OHM 1/4W 1% AXIAL
Foi de date: MK1403FE-R52.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MK1403FE-R52
Număr parc MK1403FE-R52 Producător Ohmite
Descriere RES 140K OHM 1/4W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8923996 pcs Fișa cu date MK1403FE-R52.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Serie Metal Devil® MK Rezistenţă 140 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume MK1403FER52
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 140 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film