MJ49R9FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MJ49R9FE-R52
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 49.9 OHM 1/8W 1% AXIAL
Foi de date: MJ49R9FE-R52.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MJ49R9FE-R52
Număr parc MJ49R9FE-R52 Producător Ohmite
Descriere RES 49.9 OHM 1/8W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9766015 pcs Fișa cu date MJ49R9FE-R52.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serie Metal Devil® MJ Rezistenţă 49.9 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume MJ49R9FER52
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 49.9 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film