MJ1270FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MJ1270FE-R52
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 127 OHM 1/8W 1% AXIAL
Foi de date: MJ1270FE-R52.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MJ1270FE-R52
Număr parc MJ1270FE-R52 Producător Ohmite
Descriere RES 127 OHM 1/8W 1% AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11511509 pcs Fișa cu date MJ1270FE-R52.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Serie Metal Devil® MJ Rezistenţă 127 Ohms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Axial Alte nume MJ1270FER52
Temperatura de Operare - Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 127 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Compoziţie Metal Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MJ1227
MJ1227
Producători: APEM Inc.
Descriere: CAP TACTILE ROUND IVORY
In stoc: 658199 pcs
Descarca: MJ1227.pdf
RFQ
MJ1241FE-R52
MJ1241FE-R52
Producători: Ohmite
Descriere: RES 1.24K OHM 1/8W 1% AXIAL
In stoc: 11215201 pcs
Descarca: MJ1241FE-R52.pdf
RFQ
Producători: Ohmite
Descriere: RES 1.3K OHM 1/8W 1% AXIAL