MC4-5003JE
OhmiteOhmite
MC4-5003JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC4-5003JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES ARRAY 4 RES 500K OHM 8SMD
Foi de date: MC4-5003JE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MC4-5003JE
Număr parc MC4-5003JE Producător Ohmite
Descriere RES ARRAY 4 RES 500K OHM 8SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4336 pcs Fișa cu date MC4-5003JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SMD DIP Dimensiune / Dimensiune 0.750" L x 0.750" W (19.05mm x 19.05mm)
Serie MC4 Rezistor-Ratio-Drift -
Rezistența de potrivire a raportului - Rezistență (Ohms) 500k
Putere pe element 750mW ambalare Bulk
Pachet / Caz 8-SMD Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de rezistențe 4 Număr de știfturi 8
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.76mm)
descriere detaliata 500k Ohm ±5% 750mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±50ppm/°C 8-SMD Tipul circuitului Isolated