MC102821754J
OhmiteOhmite
MC102821754J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC102821754J
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 1.75M OHM 5% 1.5W 5025
Foi de date: MC102821754J.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MC102821754J
Număr parc MC102821754J Producător Ohmite
Descriere RES SMD 1.75M OHM 5% 1.5W 5025 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3665 pcs Fișa cu date MC102821754J.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serie Macrochip Rezistenţă 1.75 MOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume MC102011754J
MC102J-1.75M
Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.142" (3.60mm) Caracteristici High Voltage, Non-Inductive
Rata de eșec - descriere detaliata 1.75 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film