MC102821253JE
OhmiteOhmite
MC102821253JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MC102821253JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 125K OHM 5% 1.5W 5025
Foi de date: MC102821253JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MC102821253JE
Număr parc MC102821253JE Producător Ohmite
Descriere RES SMD 125K OHM 5% 1.5W 5025 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39050 pcs Fișa cu date MC102821253JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.500" L x 0.250" W (12.70mm x 6.35mm)
Serie Macrochip Rezistenţă 125 kOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Bulk
Pachet / Caz Nonstandard Temperatura de Operare -55°C ~ 180°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.142" (3.60mm)
Caracteristici High Voltage, Non-Inductive Rata de eșec -
descriere detaliata 125 kOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage, Non-Inductive Thick Film Compoziţie Thick Film