LVK24R050FER
OhmiteOhmite
LVK24R050FER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LVK24R050FER
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.05 OHM 1% 1W 2412
Foi de date: LVK24R050FER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LVK24R050FER
Număr parc LVK24R050FER Producător Ohmite
Descriere RES 0.05 OHM 1% 1W 2412 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 159296 pcs Fișa cu date LVK24R050FER.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2412 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie LVK Rezistenţă 50 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume LVK24R050FERTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 50 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film