LVK24R030DER
OhmiteOhmite
LVK24R030DER Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LVK24R030DER
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.03 OHM 0.5% 1W 2412
Foi de date: LVK24R030DER.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LVK24R030DER
Număr parc LVK24R030DER Producător Ohmite
Descriere RES 0.03 OHM 0.5% 1W 2412 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 127185 pcs Fișa cu date LVK24R030DER.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2412 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie LVK Rezistenţă 30 mOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume LVK24R030DERTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Număr de terminări 4
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 30 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Corrosive, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film