L25J25KE
OhmiteOhmite
L25J25KE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L25J25KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 25K OHM 5% 25W
Foi de date: L25J25KE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L25J25KE
Număr parc L25J25KE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 25K OHM 5% 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9886 pcs Fișa cu date L25J25KE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serie 270
Rezistenţă 25 kOhms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets (not included)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 25 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound