L25J100KE
OhmiteOhmite
L25J100KE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L25J100KE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 100K OHM 5% 25W
Foi de date: L25J100KE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L25J100KE
Număr parc L25J100KE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 100K OHM 5% 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9612 pcs Fișa cu date L25J100KE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Serie 270
Rezistenţă 100 kOhms Putere (Wați) 25W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets (not included)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 100 kOhms ±5% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound
Acoperire, Tipul carcasei Vitreous Enamel Coated
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
L25J100K
L25J100K
Producători: Ohmite
Descriere: RES CHAS MNT 100K OHM 5% 25W
In stoc: 10937 pcs
Descarca: L25J100K.pdf
RFQ
L25J100
L25J100
Producători: Ohmite
Descriere: RES CHAS MNT 100 OHM 5% 25W