L175J750E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L175J750E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 750 OHM 5% 175W
Foi de date: L175J750E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L175J750E
Număr parc L175J750E Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 750 OHM 5% 175W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5671 pcs Fișa cu date L175J750E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Serie 270
Rezistenţă 750 Ohms Putere (Wați) 175W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Alte nume OHL175J750E
OHL175J750E-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 750 Ohms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor