L175J1K0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: L175J1K0E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 1K OHM 5% 175W
Foi de date: L175J1K0E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile L175J1K0E
Număr parc L175J1K0E Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 1K OHM 5% 175W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6189 pcs Fișa cu date L175J1K0E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Serie 270
Rezistenţă 1 kOhms Putere (Wați) 175W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Alte nume OHL175J1K0E
OHL175J1K0E-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C
Stil de plumb Solder Lugs Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - Caracteristici Flame Retardant Coating, Safety
Rata de eșec - descriere detaliata 1 kOhms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor