HVF2512T5003FE
OhmiteOhmite
HVF2512T5003FE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HVF2512T5003FE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 500K OHM 1% 1W 2512
Foi de date: HVF2512T5003FE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HVF2512T5003FE
Număr parc HVF2512T5003FE Producător Ohmite
Descriere RES SMD 500K OHM 1% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28407 pcs Fișa cu date HVF2512T5003FE.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serie HVF Rezistenţă 500 kOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Bulk
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume HVF2512T5003FEBK
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.81mm) Caracteristici High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
Rata de eșec - descriere detaliata 500 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film
Compoziţie Thick Film
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
HVF2512T2004FE
HVF2512T2004FE
Producători: Ohmite
Descriere: RES SMD 2M OHM 1% 1W 2512