HVF1206T1008JE
OhmiteOhmite
HVF1206T1008JE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HVF1206T1008JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 10G OHM 5% 0.3W 1206
Foi de date: HVF1206T1008JE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HVF1206T1008JE
Număr parc HVF1206T1008JE Producător Ohmite
Descriere RES SMD 10G OHM 5% 0.3W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28340 pcs Fișa cu date HVF1206T1008JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.128" L x 0.063" W (3.25mm x 1.60mm)
Serie HVF Rezistenţă 10 GOhms
Putere (Wați) 0.3W ambalare Bulk
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume HVF1206T1008FEBK
HVF1206T1008FEBK-ND
HVF1206T1008JEBK
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.028" (0.71mm) Caracteristici High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic
Rata de eșec - descriere detaliata 10 GOhms ±5% 0.3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Moisture Resistant, Non-Magnetic Thick Film