HVC4020V5004JET
OhmiteOhmite
HVC4020V5004JET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HVC4020V5004JET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 5M OHM 5% 1.5W 4020
Foi de date: HVC4020V5004JET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HVC4020V5004JET
Număr parc HVC4020V5004JET Producător Ohmite
Descriere RES SMD 5M OHM 5% 1.5W 4020 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18225 pcs Fișa cu date HVC4020V5004JET.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 4020 Dimensiune / Dimensiune 0.402" L x 0.201" W (10.20mm x 5.10mm)
Serie HVC Rezistenţă 5 MOhms
Putere (Wați) 1.5W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume HVC4020V5004JETCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.032" (0.80mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 5 MOhms ±5% 1.5W Chip Resistor Nonstandard High Voltage Thick Film