HVC2512T1005JET
OhmiteOhmite
HVC2512T1005JET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HVC2512T1005JET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 10M OHM 5% 1W 2512
Foi de date: HVC2512T1005JET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HVC2512T1005JET
Număr parc HVC2512T1005JET Producător Ohmite
Descriere RES SMD 10M OHM 5% 1W 2512 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20422 pcs Fișa cu date HVC2512T1005JET.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2512 Dimensiune / Dimensiune 0.248" L x 0.138" W (6.30mm x 3.50mm)
Serie HVC Rezistenţă 10 MOhms
Putere (Wați) 1W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 2512 (6432 Metric) Alte nume HVC2512T1005JETCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 10 MOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage Thick Film