HVC0805T2505JET
OhmiteOhmite
HVC0805T2505JET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HVC0805T2505JET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES SMD 25M OHM 5% 1/8W 0805
Foi de date: HVC0805T2505JET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HVC0805T2505JET
Număr parc HVC0805T2505JET Producător Ohmite
Descriere RES SMD 25M OHM 5% 1/8W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 80013 pcs Fișa cu date HVC0805T2505JET.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie HVC Rezistenţă 25 MOhms
Putere (Wați) 0.125W, 1/8W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume HVC0805T2505JET-ND
HVC0805T2505JETTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 25 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage Thick Film