F55J1K0E
OhmiteOhmite
F55J1K0E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F55J1K0E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 1K OHM 5% 55W
Foi de date: F55J1K0E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F55J1K0E
Număr parc F55J1K0E Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 1K OHM 5% 55W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4804 pcs Fișa cu date F55J1K0E.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm) Serie Stackohm® 250
Rezistenţă 1 kOhms Putere (Wați) 55W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Flat Oval
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Flange Braces, Right Angle
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.563" (14.29mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 1 kOhms ±5% 55W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound