EVFT170EN47RJE
OhmiteOhmite
EVFT170EN47RJE Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVFT170EN47RJE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 47 OHM 5% 160W
Foi de date: EVFT170EN47RJE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EVFT170EN47RJE
Număr parc EVFT170EN47RJE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 47 OHM 5% 160W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1581 pcs Fișa cu date EVFT170EN47RJE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 1.004" Dia x 6.693" L (25.50mm x 170.00mm) Serie Euro-Power
Rezistenţă 47 Ohms Putere (Wați) 160W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets (not included)
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 47 Ohms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound