EVFL375ER470JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EVFL375ER470JE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES CHAS MNT 470 OHM 5% 700W
Foi de date: EVFL375ER470JE.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EVFL375ER470JE
Număr parc EVFL375ER470JE Producător Ohmite
Descriere RES CHAS MNT 470 OHM 5% 700W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5948 pcs Fișa cu date EVFL375ER470JE.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±260ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 2.087" Dia x 14.685" L (53.00mm x 373.00mm) Serie Euro-Power
Rezistenţă 470 Ohms Putere (Wați) 700W
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Tubular
Temperatura de Operare -55°C ~ 350°C Caracteristică de montare Brackets, Termination
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Stil de plumb Solder Lugs
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Rata de eșec -
descriere detaliata 470 Ohms ±5% 700W Wirewound Chassis Mount Resistor Compoziţie Wirewound