EBWA-NR0040FET
OhmiteOhmite
EBWA-NR0040FET Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EBWA-NR0040FET
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RES 0.004 OHM 1% 2.5W 4120
Foi de date: EBWA-NR0040FET.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EBWA-NR0040FET
Număr parc EBWA-NR0040FET Producător Ohmite
Descriere RES 0.004 OHM 1% 2.5W 4120 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120703 pcs Fișa cu date EBWA-NR0040FET.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Serie EBW Rezistenţă 4 mOhms
Putere (Wați) 2.5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Nonstandard Alte nume EBWA-NR0040FET-ND
EBWA-NR0040FETTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 170°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.013" (0.32mm) Caracteristici Current Sense, Moisture Resistant
Rata de eșec - descriere detaliata 4 mOhms ±1% 2.5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Element