D75K1K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D75K1K5E
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 75W
Foi de date: D75K1K5E.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D75K1K5E
Număr parc D75K1K5E Producător Ohmite
Descriere RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5126 pcs Fișa cu date D75K1K5E.pdf
Toleranţă ±10% terminare Solder Lug
Serie Dividohm®210 Rezistenţă 1.5 kOhms
Putere (Wați) 75W ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, 3 Lead, Tubular Alte nume OHD75K1K5E
OHD75K1K5E-ND
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Lungime 6.000" (152.40mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diametru 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) descriere detaliata 1.5 kOhms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length
Tip de ajustare Slide
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
D75K200E
D75K200E
Producători: Ohmite
Descriere: RESISTOR POWER ADJ 200 OHM 75W
In stoc: 4607 pcs
Descarca: D75K200E.pdf
RFQ
D75K1K0
D75K1K0
Producători: Ohmite
Descriere: RESISTOR POWER ADJ 1K OHM 75W
In stoc: 3972 pcs
Descarca: D75K1K0.pdf
RFQ
D75K1K5
D75K1K5
Descriere: RESISTOR POWER ADJ 1.5K OHM 75W