CR401-25AE
OhmiteOhmite
Ohmite
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CR401-25AE
Producator / Marca: Ohmite
Descrierea produsului ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI
Foi de date: CR401-25AE.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CR401-25AE
Număr parc CR401-25AE Producător Ohmite
Descriere ALUMINUM HEATSINK 25MM BLK ANODI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 32195 pcs Fișa cu date CR401-25AE.pdf
Lăţime 2.953" (75.00mm) Tip Board Level, Vertical
Rezistența termică @ Natural 5.40°C/W Rezistența termică @ Air Forced Flow -
Formă Rectangular, Fins Serie CR
Power Dissipation @ Creșterea temperaturii - Pachetul răcit TO-401
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Finisare material Black Anodized
Material Aluminum Alloy Lungime 0.984" (25.00mm)
Diametru - descriere detaliata Heat Sink TO-401 Aluminum Alloy Board Level, Vertical
Metoda de atașament 2 Clips and PC Pin
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CR40-3-1
CR40-3-1
Producători: Essentra Components
Descriere: RIVET BLIND 0.500" NYLON BLACK